keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Svietiace steny

Sklenené zábradlia

Sklenené dvere a steny

Sprchové kúty a zásteny

Zrkadlá na mieru

Kuchynské zásteny

O nás

O nás

Sme mladá dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu od roku 2015. Naším rukopisom je precízne odvedená práca, zmysel pre detail a kvalitné materiály. Práca je aj naším koníčkom, preto u nás nechýba zapálenie pre vec, dobrá nálada a odborné poradenstvo ktorého výsledkom je spokojnosť zákazníka a našou odmenou je dobrý pocit po kvalitne vykonanej práci.

Sme spoločnosť, ktorá ponúka interiérové aj exteriérové riešenia, a to sprchové kúty, kuchynské zásteny, zrkadlá na mieru, interiérové dvere, sklenené zábradlia, pochôdzne sklo a taktiež iné služby ako sklenené striešky či svietiace steny.

Ku každej zákazke pristupujeme svedomito a osobitne. Posnažíme sa Vám navrhnúť presne také riešenie, ktoré bude funkčné a bude spĺňať požiadavky aj toho najnáročnejšieho klienta. Využitím našich mnohoročných skúseností a teoretických poznatkov vieme dosiahnúť výsledok, ktorý je oku lahodiaci a praktický.


Približná Cenová
kalkulačkaChcete od Nás
Cenovú ponuku?


Drag & Drop Files Here
or

Súhlasim so spracúvanim osobných údajov.

Naše referencie

Svietiace steny

Sklenené zábradlia

Sklenené dvere a steny

Sprchové kúty a zásteny

Zrkadlá na mieru

Kuchynské zásteny

POVEDALI O NÁS ZÁKAZNÍCI

Vyborny servis, vyborna kvalita a perfektny tim ludi. Sme velmi velmi spokojni a urcite odporucame. Je to vidiet, ked niekto robi to, co ho naozaj bavi a zalezi mu na sluzbach 🙂 Barbor, recenzia na Facebooku

POVEDALI O NÁS ZÁKAZNÍCI

S kuchynskou zástenou od firmy Škorík&Cisár Glass som nadmieru spokojná. Môžem len odporúčať! Profesionálny prístup a kvalita, promptnosť, skvelé ceny, jednoducho TOP 🙂 Chalanov očividne práca baví a ich jednotné, čisté a uhladené outfity robia skutočne príjemný dojem 🙂 Ste SUPER! 🙂 Liv, recenzia na Facebooku