keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Realizácia č.1

Realizácia č.2

Svietiace steny

Svietiace steny

Svietiace steny zo skla sme zaradili do ponuky na základe opakovaných dopytov našich klientov. Vyvinuli sme technológiu, vďaka ktorej svieti sklo celoplošne ako lampa. Tak, aby spĺňalo najnáročnejšie kritériá.

Svietiacu stenu je možné umiestniť do akéhokoľvek interiéru. Svetelnosť je rovnaká na celej ploche a stena ponúka možnosť stmievania a rozjasňovania na diaľku. Taktiež môžete meniť farebné odtiene svetla.

Možnosti využitia sú široké. Svietiace steny sú vhodné napríklad do obývačky, ako efektná kuchynská zástena, alebo aj svietiaci barový pult. Všetko od vašej fantázie.

Galéria
Približná Cenová
kalkulačkaChcete od Nás
Cenovú ponuku?


Drag & Drop Files Here
or

Súhlasim so spracúvanim osobných údajov.

Naše referencie

Svietiace steny

Sklenené zábradlia

Sklenené dvere a steny

Sprchové kúty a zásteny

Zrkadlá na mieru

Kuchynské zásteny

POVEDALI O NÁS ZÁKAZNÍCI

Vyborny servis, vyborna kvalita a perfektny tim ludi. Sme velmi velmi spokojni a urcite odporucame. Je to vidiet, ked niekto robi to, co ho naozaj bavi a zalezi mu na sluzbach 🙂 Barbor, recenzia na Facebooku

POVEDALI O NÁS ZÁKAZNÍCI

S kuchynskou zástenou od firmy Škorík&Cisár Glass som nadmieru spokojná. Môžem len odporúčať! Profesionálny prístup a kvalita, promptnosť, skvelé ceny, jednoducho TOP 🙂 Chalanov očividne práca baví a ich jednotné, čisté a uhladené outfity robia skutočne príjemný dojem 🙂 Ste SUPER! 🙂 Liv, recenzia na Facebooku