keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Realizácia č.1

Realizácia č.2

Realizácia č.3

Sklenené zábradlia

Sklenené zábradlia

Sklenené zábradlie je vhodným doplnkom do moderného interiéru alebo exteriéru. Má čistý dizajn, nepôsobí rušivo a zároveň plní svoju funkciu ochrany pred prepadnutím schodiska alebo galérie.

Premyslíme každý detail, ktorý spoločne s ostatnými prvkami vytvorí dokonalé riešenie. Zábradlie vyrobíme a zaistíme jeho odbornú montáž presne podľa Vašich predstáv. Vďaka profesionálnemu prístupu a kvalitným materiálom ľahko premeníme Vaše predstavy o modernom interiéri v skutočnosť.

Samonosné zábradlie najčastejšie kotvíme na bodové nerezové terče alebo do podlahy pomocou špeciálnych profilov v tvare ”U“. Obľúbeným spôsobom kotvenia sú aj nerezové stĺpiky, medzi ktoré umiestnime sklenené výplne.

Prečo zábradlie od nás?
  • Rozmanitá ponuka typov skiel, pieskovaných dekorov a kovania
  • Vieme, ako navrhnúť a realizovať 100 % bezpečné zábradlie
  • Výsledky našej práce si môžete pozrieť v referenciách
  • Nezáväzné poradenstvo a konzultácie v mieste realizácie
Myslíme na Vašu bezpečnosť

Naše sklenené zábradlia spĺňajú prísne bezpečnostné požiadavky. Zhotovujeme ich podľa európskych noriem pre samonosné sklenené zábradlia a používame sklo 8.8.2 TVG VSG, ktoré ako jediné sklo naozaj aj zabráni prepadnutiu človeka v prípade nehody. V praxi to znamená, že dve sklá o hrúbke 8 mm sú zlepené k sebe bezpečnostnou fóliou o hrúbke 2 mm. V prípade rozbitia naďalej držia svoj tvar a slúžia ako ochrana pred prepadnutím. Pri veľkých nehodách sa nerozpadnú na malé kúsky, ale na väčšie črepy. Akýkoľvek iný typ skla neodporúčame použiť na sklenené zábradlie.

Galéria realizovaných prác Cena skleneného zábradlia

Pre každého klienta navrhujeme jedinečné riešenia na mieru podľa požiadaviek a dispozícii interiéru. Cenu preto môžeme orientačne určiť po zaslaní projektu alebo telefonickej konzultácii s Vami. Neváhajte a vyžiadajte si u nás nezáväznú kalkuláciu.

Približná Cenová
kalkulačka



Chcete od Nás
Cenovú ponuku?


Drag & Drop Files Here
or

Súhlasim so spracúvanim osobných údajov.

Naše referencie

Svietiace steny

Sklenené zábradlia

Sklenené dvere a steny

Sprchové kúty a zásteny

Zrkadlá na mieru

Kuchynské zásteny

POVEDALI O NÁS ZÁKAZNÍCI

Vyborny servis, vyborna kvalita a perfektny tim ludi. Sme velmi velmi spokojni a urcite odporucame. Je to vidiet, ked niekto robi to, co ho naozaj bavi a zalezi mu na sluzbach 🙂 Barbor, recenzia na Facebooku

POVEDALI O NÁS ZÁKAZNÍCI

S kuchynskou zástenou od firmy Škorík&Cisár Glass som nadmieru spokojná. Môžem len odporúčať! Profesionálny prístup a kvalita, promptnosť, skvelé ceny, jednoducho TOP 🙂 Chalanov očividne práca baví a ich jednotné, čisté a uhladené outfity robia skutočne príjemný dojem 🙂 Ste SUPER! 🙂 Liv, recenzia na Facebooku