keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Realizácia č.1

Realizácia č.2

Realizácia č.3

Kuchynské zásteny

Kuchynské zásteny

Kuchynské zásteny oživia vašu kuchyňu a dodajú jej moderný a originálny vzhľad. Zároveň sa ľahko udržujú a ponúkajú stovky farebných odtieňov a neobmedzenú kreativitu pri grafických zástenách. Ponúkame sklenené zásteny z Lacobelu, kaleného RAL skla, taktiež aj grafické.

Lacobelové kuchynské zásteny

Lacobel je obyčajné sklo, na ktoré je počas výroby nanesená farba. Tabuľa skla Lacobel sa produkuje v maximálnom rozmere 1 605 x 2 550 mm, preto je nutné dlhšie zásteny predeliť na dve alebo viac častí.

Farebná škála Lacobelu zahŕňa viac ako 20 farieb, od obľúbenej čisto bielej až po krvavo červenú. Sklo Lacobel je vhodné za indukčnú a elektrickú varnú dosku, nie však za plynovú varnú dosku. Z dôvodu vysokej teploty by mohlo popraskať.

Veľkou výhodou kuchynskej zásteny zo skla Lacobel je nízka cena oproti kaleným sklám. Sklo Lacobel je možné použiť ako kuchynskú zástenu, ale aj na obklad stien a nábytku v interiéri.

Kuchynská zástena z kaleného RAL Skla

Kuchynskú zástenu z kaleného RAL skla vieme vyrobiť z jedného kusu až do dĺžky 4 000 mm. Vybrať si môžete až z 210 druhov odtieňov farieb z nášho RAL vzorkovníka.

Výroba kaleného RAL skla spočíva z nanesenia RAL farby na bežné sklo a následným vypálením v kaliacej peci. Vďaka vysokej odolnosti voči teplote je vhodné aj za plynovú varnú dosku. Všeobecne je vhodné do náročnejších podmienok a je odolné voči nárazom.

Kalené RAL sklo je vhodné pri atypických tvaroch a v prípade, že kuchynská zástena má príliš veľa výrezov alebo otvorov.

  Grafická kuchynská zástena

Naše grafické kuchynské zásteny sú vyrobené unikátnou technológiou DIP tech, pri ktorej je obrázok vytlačený priamo na sklo keramickými farbami, ktoré sa zapekajú v kaliacej peci. Takto vytlačené obrázky sú trvácne a nestrácajú svoju farebnosť ani po rokoch. Kuchynská zástena je odolná voči teplote a nárazom. Grafickú zástenu vieme vyrobiť až do dĺžky 4000 mm.

Širokouhlý obrázok do grafickej zásteny si môžete vybrať z fotobanky (napr. www.shutterstock.com) alebo nám pošlete vlastnú fotografiu. Pri zameraní nafotíme Vašu kuchyňu a priprávíme vám vizualizácie kuchyne s Vašimi obrázkami.

Zrkadlo ako kuchynská zástena

V poslednej dobe naberajú na popularite aj zrkadlové kuchynské zásteny. Dokážu opticky zväčšiť malé kuchyne a dodávajú im originalitu.

Odolnosť kuchynskej zásteny zo zrkadla je zhodná ako pri skle Lacobel. Rovnako nie je vhodná za plynovú varnú dosku.

Ako si zamerať kuchynskú zástenu na cenovú ponuku?

Nakoľko je pri kuchynskej zástene dôležitý každý jeden detail, zameriavame ju až po kompletnej montáži kuchynskej linky. Zásuvky v mieste kuchynskej zásteny už musia mať svoje pevné miesto pre ich presné zameranie.

Pre výpočet predbežnej cenovej ponuky nám postačí informácia o vybranom type varnej dosky, rozmery zásteny a počet zásuviek či iných výrezov.

Výška kuchynskej zásteny sa ráta z najvyššej výšky. Napríklad ak máte digestor vo výške 700 mm od pracovnej dosky a skrinky sú vo výške 580 mm, pre výpočet sa musí použiť najvyššia výška skla. Ideálne je, keď k dopytu cenovej ponuky priložíte aj fotografiu, náčrt alebo návrh vašej kuchyne. Pre informatívnu cenu použite prosím našu kalkulačku.

Približná Cenová
kalkulačkaChcete od Nás
Cenovú ponuku?


Drag & Drop Files Here
or

Súhlasim so spracúvanim osobných údajov.

Naše referencie


Warning: Use of undefined constant date - assumed 'date' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/d/1/d17a2cda-6555-4262-ad00-846855a4fa32/skorik-cisar.sk/web/wp-content/themes/twentyseventeen/05.php on line 317

Svietiace steny

Sklenené zábradlia

Sklenené dvere a steny

Sprchové kúty a zásteny

Zrkadlá na mieru

Kuchynské zásteny

POVEDALI O NÁS ZÁKAZNÍCI

Vyborny servis, vyborna kvalita a perfektny tim ludi. Sme velmi velmi spokojni a urcite odporucame. Je to vidiet, ked niekto robi to, co ho naozaj bavi a zalezi mu na sluzbach 🙂 Barbor, recenzia na Facebooku

POVEDALI O NÁS ZÁKAZNÍCI

S kuchynskou zástenou od firmy Škorík&Cisár Glass som nadmieru spokojná. Môžem len odporúčať! Profesionálny prístup a kvalita, promptnosť, skvelé ceny, jednoducho TOP 🙂 Chalanov očividne práca baví a ich jednotné, čisté a uhladené outfity robia skutočne príjemný dojem 🙂 Ste SUPER! 🙂 Liv, recenzia na Facebooku