keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Realizácia č.1

Realizácia č.2

Realizácia č.3

Sprchové kúty

Sprchové kúty

Bezrámovým sprchovým kútom sa v našej firme venujeme od svojho vzniku a máme bohaté skúsenosti s najrôznejšími riešeniami. V prvom rade dbáme o bezpečnosť sprchvého kútu, funkčnosť a dobrú hygienu a údržbu.

Ponúkame sprchové kúty zo štandardného kaleného skla o hrúbke 8 mm, ktoré spĺňa európsku normu o bezrámových sprchových kútoch. Pri výbere skla s úpravou proti vodnému kameňu poskytujeme 5-ročnú záruku na povrchovú úpravu skla.

Používame výhradne kovania nemeckej prémiovej značky Pauli + Sohn GmbH s 5-ročnou zárukou na funkčnosť a povrchovú úpravu. V ponuke máme pány Flamea+ s obojstranným otváraním a nastaviteľným nulovým bodom. Ponúkame tiež pánty s jednostranným otváraním, ktoré sa z bezpečnostného hľadiska musia otvárať vždy smerom von. Kovania môzu mat nasledovné povrchové úpravy: leštený chróm, brúsená nerez, matný chróm. Pri modelovej rade Flamea+ sú navyše povrchové úpravy: čierna matná, čierna lesklá a zlatá.

Fixná sprchová zástena

Fixná sprchová zástena je obľúbená pre jej jednoduchosť. Funkčná sprchová zástena má mať šírku minimálne 1 100 mm, aby plnila svoju funkciu a voda tak nešpliechala mimo sprchu.

Technicky môže byť fixná zástena namontovaná až po strop, alebo do určitej výšky (napríklad zárubňa dverí, línia v kúpeľni, špára obkladov). V niektorých prípadoch odporúčame vyrobiť do skla vo vrchnej časti vetracie otvory, aby sa zo sprchového kúta nestala parná kabína.

Galéria realizovaných prác Sprchový kút s kývnymi dverami

Sprchový kút s kývnymi dverami môže mať rôzne prevedenie pôdorysu. Najčastejšie sa stretávame s verziami v tvare “L“ alebo “Nika“ prípadne do tvaru “U“ alebo rôzne viacuholníkové tvary. Tieto prevedenia sprchových kútov ponúkajú viacero možností realizácie, fixné časti sa môžu potiahnúť až po strop, kedy nepotrebujeme použiť zavetrovaciu tyč.

Galéria realizovaných prác Sprchový kút s posuvnými dverami

Sprchový kút s posuvnými dverami je vhodné riešenie pokiaľ v kúpeľni nemáte priestor pre otváranie kývnych dverí. Využívame posuvný systém Aquant 40 od spoločnosti Vitris.

Výhodou nášho posuvného systému je, že sklá sú kotvené iba vo vrchnej kolajnici a netreba k nemu žiadne ďalšie komponenty. Vďaka tomu pôsobí sprchový kút veľmi čisto a moderne.

Galéria realizovaných prác Skladací sprchový kút a skladacia vaňová zástena

Skladací sprchový kút je možné použiť aj vo veľmi stiesnenom priestore bez zmenšovania prechodu do sprvového kúta fixnými stenami. Nezaberá veľa priestoru a dá sa ľahko zložiť na jednu stranu ku stene.

Takýto sprchový kút je zhotovený z dvoch obojstranných pántov Flamea+ a dvoch jednostranných pántov Farfalla s dvomi madlami. Tento princíp je dobre využiteľný aj ako sprchové dvere. Rovnako sa dá zhotoviť ako vaňová zástena, ktorú kedykoľvek môžete zložiť na stenu nad vaňou.

Galéria realizovaných prác Ako si zamerať sprchový kút na cenovú ponuku?

Pre najpresnejšie vypočítanie cenovej ponuky je dôležité, aby ste nám okrem rozmerov poslali aj podklady pôdorysu kúpeľne. Nezabudnite priložiť fotografie aktuálneho stavu. Poradíme Vám najvhodnejšie riešenie a podľa toho sa budeme riadiť aj pri vytváraní cenovej ponuky.

Približná Cenová
kalkulačkaChcete od Nás
Cenovú ponuku?


Drag & Drop Files Here
or

Súhlasim so spracúvanim osobných údajov.

Naše referencie


Warning: Use of undefined constant date - assumed 'date' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/d/1/d17a2cda-6555-4262-ad00-846855a4fa32/skorik-cisar.sk/web/wp-content/themes/twentyseventeen/04.php on line 317

Svietiace steny

Sklenené zábradlia

Sklenené dvere a steny

Sprchové kúty a zásteny

Zrkadlá na mieru

Kuchynské zásteny


Warning: Use of undefined constant date - assumed 'date' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/d/1/d17a2cda-6555-4262-ad00-846855a4fa32/skorik-cisar.sk/web/wp-content/themes/twentyseventeen/04.php on line 415

POVEDALI O NÁS ZÁKAZNÍCI

Vyborny servis, vyborna kvalita a perfektny tim ludi. Sme velmi velmi spokojni a urcite odporucame. Je to vidiet, ked niekto robi to, co ho naozaj bavi a zalezi mu na sluzbach 🙂 Barbor, recenzia na Facebooku

POVEDALI O NÁS ZÁKAZNÍCI

S kuchynskou zástenou od firmy Škorík&Cisár Glass som nadmieru spokojná. Môžem len odporúčať! Profesionálny prístup a kvalita, promptnosť, skvelé ceny, jednoducho TOP 🙂 Chalanov očividne práca baví a ich jednotné, čisté a uhladené outfity robia skutočne príjemný dojem 🙂 Ste SUPER! 🙂 Liv, recenzia na Facebooku