keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Realizácia č.1

Realizácia č.2

Realizácia č.3

Zrkadlá na mieru

Zrkadlá na mieru

Zrkadlá do kúpeľní, obytných, obchodných alebo tanečných/fitness priestorov dodávame v najkratších možných termínoch za bezkonkurenčné ceny. Zrkadlá vyrábame na mieru a vyrobíme vám aj nadrozmerné a atypické tvary. Hrany zrkadiel opracuvávame brúsením, leštením alebo fazetovaním.

V prípade nerovného povrchu zabezpečíme vhodné podlepenie a následne zrkadlá nainštalujeme. Používame iba certifikované lepidlá pre zrkadlá.

Zrkadlo Classic

Zrkadlo Classic sa vyrába o hrúbke 4 až 6 mm. Štandardný maximálny rozmer zrkadla je 3 210 x 2 250 mm. Vieme však dodať aj nadrozmerné a atypické rozmery.

Hrana zrkadla môže byť brúsená, leštená alebo s fazetou o hrúbky 10 až 25 mm. Pri zrkadlách do niky odporúčame brúsenú hranu, pri zrkadle na obklad zas vynikne leštená hrana. V obidvoch týchto možnostiach môže byť aj fazeta.

Zrkadlo Exclusiv

Ide o exkluzívne medené, bronzové, zlaté, šedé, modré a patinované zrkadlá, ktoré sú čoraz vyhľadávanejšie. Vhodne doplnia Váš interiér a opticky ho zväčšia.

Podsvietené zrkadlá a zrkadlá so svetlom

Svetelné zrkadlá vieme vyrobiť na mieru a aj v atypických tvaroch. Podsvietené zrkadlá svietia do strán, ktoré si zvolíte (všetky alebo vybrané strany). Zrkadlá s integrovaným svetlom majú svetlo priamo v ploche zrkadla. Môžu to byť rôzne pásy, tvary, alebo logo. V prípade záujmu vieme skombinovať integrované svietenie s podsvietením zrkadla.

LED svietenie môže byť vyhotovené v štyroch farebných možnostiach: studená biela, neutrálna biela, teplá biela, farebné RGB svetlo.

Zrkadlá s LED posvietením majú hrúbku 25 mm. V rámci plochy zrkladla musí byť predpripravený kábel s napätím 230V.

Galéria realizovaných prác Ako si zamerať zrkadlo na cenovú ponuku?

Pre výpočet predbežnej cenovej ponuky nám postačia približné rozmery zrkadla. V prípade, že máte vopred pripravenú niku, sú šírka a výška zrkadla stanovené.

Máte záujem o zrkadlo na obklad, no neviete aké by malo mať rozmery? Ideálne aby sa zrkadlo držalo línií, ktoré sa nachádzajú okolo.

Ak sa v ploche pre zrkadlo nachádzajú zásuvky, pri zrkadlách Classic a Exclusiv sa riešia rovnako ako pri kuchynských zástenách – vyrezaním otvoru.

Montáž zrkadla na mieru

Zrkadlo Classic sa štandartne montuje lepením na akýkoľvek podklad. Či už je to obklad v kúpeľni, alebo maľovka.

Zrkadlá s LED svietením montujeme na závesný systém, aby ich bolo možné demontovať pri prípadnom servise LED svietenia. Z dôvodu, že zrkadlo je odstavené od steny 25 mm a nie je napevno prilepené k stene, neodporúčame do takéhoto zrkadla dávať zásuvku.

Približná Cenová
kalkulačkaChcete od Nás
Cenovú ponuku?


Drag & Drop Files Here
or

Súhlasim so spracúvanim osobných údajov.

Naše referencie


Warning: Use of undefined constant date - assumed 'date' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /nfsmnt/hosting2_2/d/1/d17a2cda-6555-4262-ad00-846855a4fa32/skorik-cisar.sk/web/wp-content/themes/twentyseventeen/01.php on line 317

Svietiace steny

Sklenené zábradlia

Sklenené dvere a steny

Sprchové kúty a zásteny

Zrkadlá na mieru

Kuchynské zásteny

POVEDALI O NÁS ZÁKAZNÍCI

Vyborny servis, vyborna kvalita a perfektny tim ludi. Sme velmi velmi spokojni a urcite odporucame. Je to vidiet, ked niekto robi to, co ho naozaj bavi a zalezi mu na sluzbach 🙂 Barbor, recenzia na Facebooku

POVEDALI O NÁS ZÁKAZNÍCI

S kuchynskou zástenou od firmy Škorík&Cisár Glass som nadmieru spokojná. Môžem len odporúčať! Profesionálny prístup a kvalita, promptnosť, skvelé ceny, jednoducho TOP 🙂 Chalanov očividne práca baví a ich jednotné, čisté a uhladené outfity robia skutočne príjemný dojem 🙂 Ste SUPER! 🙂 Liv, recenzia na Facebooku